Automatyk

Obowiązki:

  • Prowadzenie działań prewencyjnych w oparciu o zakładowy plan
  • Usuwanie awarii na maszynach obróbczych, liniach montażowych i linii galwanicznej
  • Diagnozowanie problemów technicznych oraz dokumentowanie analiz
  • Wspieranie działów konstrukcyjnych przy wdrażaniu nowych maszyn
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych
  • Modyfikowanie sterowań w celu poprawy procesów
  • Podłączanie i odłączanie maszyn

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w zawodzie automatyka
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie atutem
  • Znajomość sterowań PLC: Rexroth MTX, Opconn, Siemens S7, SINUMERIK
  • Znajomość z zakresu sensoryki w maszynach obróbczych i liniach montażowych
  • Znajomość systemów wizyjnych (Cognex, IFM, Sick)
  • Umiejętność obsługi/programowania robotów (Staubli, Fanuc)
  • Znajomość linii galwanicznych będzie atutem
  • Znajomość podstaw TPM
  • Doświadczenie w pracy z systemem LOTO będzie atutem
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Elastyczność do pracy w nadgodzinach
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej
  • Dofinansowanie do Karty Multisport, dojazdy pracownicze, posiłki
  • Możliwość wykupu pakietu opieki medycznej na atrakcyjnych warunkach
  • Liczne wydarzenia dla pracowników i ich rodzin