Facility Manager

Zakres obowiązków:

  • Nadzór oraz kontrola nad maszynami i urządzeniami infrastruktury technicznej obiektu
  • Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
  • Nadzór oraz planowanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń zgodnie z wytycznymi producenta i dostawcy
  • Nadzór nad systemem detekcji pożarowej, w tym kontrola urządzeń tryskaczowych i hydrantowych
  • Analizę parametrów procesów technologicznych i elektrycznych poprzez SCADA
  • Zapewnienie dotrzymania jakości, terminów i kosztów prac zleconych firmom zewnętrznym
  • Uczestniczenie w planowaniu nad budżetem infrastruktury
  • Zapewnienie ciągłości dostaw oraz monitorowanie ilości i jakości mediów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz usuwanie zaistniałych awarii powierzonych urządzeń i instalacji energetycznych oraz mechanicznych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive
  • Znajomość prawa w zakresie BHP oraz prawa budowlanego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość Air Handling Unit
  • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1, 2 lub 3
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, dopłata do karty sportowej)
  • Dodatek relokacyjny dla osób mieszkających powyżej 100 km od siedziby firmy