Wspieramy pracodawców w Polsce i w Europie w poszukiwaniu talentów,
prowadzeniu projektów rekrutacyjnych i budowaniu zespołów

Serce naszej firmy stanowi zespół – kolaż osobowości, talentów i doświadczeń

Jesteśmy Profesjonalistami

Przeanalizowaliśmy kilkanaście milionów CV. Przeprowadziliśmy tysiące wywiadów telefonicznych. Sprawdziliśmy umiejętności, kompetencje i referencje setkom kandydatów. Odbyliśmy tysiące spotkań i rozmów rekrutacyjnych.
Potrafimy rekrutować i chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą.
Zapraszamy do współpracy.

Agnieszka Droździk
Co-Founder, Managing Partner

Nasza misja

Ludzie stanowią dla nas największą wartość. Na dzielenie się naszą wiedzą patrzymy szeroko. Pomnażamy wartość potencjału ludzi i organizacji wyszukując talenty, które budują sukces biznesowy naszych klientów. Równocześnie wspieramy dzieci i młodzież w nauce, wyrównując ich szanse edukacyjne.

Nasze cele

Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie
i wiedzę. Dzisiaj jesteśmy ekspertami od rekrutacji specjalistów i menedżerów. Chcemy pomóc Ci w rozwoju, dzielić się naszą wiedzą o rynku, dobrymi praktykami i zdobytym doświadczeniem. Naszym celem jest pomnażanie potencjału biznesowego firm i ludzi.

Nasze wartości

Zaufanie, pogoda ducha i dzielenie się wiedzą to nasze wartości. Towarzyszą nam w pracy i w domu. Lubimy to, co robimy,
a zadowoleni ze współpracy kandydaci
i klienci dają nam wiele satysfakcji i sprawiają radość. Dobrze znamy rynek rekrutacyjny, a za rozmową o Twoich potrzebach, idą u nas działanie i efekty.

0

lat w rekrutacji

0

projektów rekrutacyjnych miesięcznie

0

specjalizacji

0

lokalizacje

Serce firmy to nasz zespół

kolaż osobowości, talentów i doświadczeń

Managing Partner

16 lat zajmuję się rekrutacją specjalistów. Przeszłam przez wszystkie szczeble kariery – od juniora po kierownika. Do branży rekrutacyjnej trafiłam ze świata sportu, gdzie pełniłam funkcję sędziego koszykówki.

Managing Partner

16 lat doświadczenia w branży IT od roli rekrutera, lidera zespołu, dyrektora oddziału po założyciela firmy rekrutacyjnej. Moją pasją jest moja rodzina, mój ogród i wszystko co mnie w nim otacza, co rodzi się do życia.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

TALK & ACTION to nasze DNA

Nasze Referencje

„Korzystamy z usług SoTrust od początku funkcjonowania. SoTrust doskonale rozumie nasz biznes. Wie, co jest dla nas najważniejsze i budują mocne relacje. Pozyskaliśmy dzięki SoTrust już kilku dobrych pracowników”. Czy polecam SoTrust?! Wolałabym nie, bo chciałbym, aby pracowali tylko dla nas 😉
Grzegorz Struś
Enterprise Architect, Sands Partners
“Firma SoTrust wyróżnia się bardzo dobrą znajomością rynku IT, w szczególności branży produkcji oprogramowania. Cechuje się również doskonałym zrozumieniem potrzeb swoich klientów, a co za tym idzie wysoką jakością przedstawianych kandydatów. Profesjonalne podejście oraz bardzo duże zaangażowanie konsultantów sprawiają, że proces rekrutacji prowadzony jest na bardzo wysokim poziomie. Dzięki stałemu kontaktowi oraz transparentności komunikacji rozumiemy, jak zmienia się i czego wymaga współczesny rynek pracownika, co wspólnymi siłami pozwala nam docierać do najlepszych kandydatów. Rekomendujemy firmę SoTrust jako solidnego, sprawdzonego oraz kompetentnego partnera do spraw rekrutacji".
Przemysław Wawrzyńczak
Dyrektor Operacyjny, Amartus
„Potwierdzamy skuteczne i profesjonalne przeprowadzenie rekrutacji przez SoTrust. Firma potrafi sprostać wysokim wymaganiom i przedstawić wartościowych kandydatów o wysokich kompetencjach. Rekomendujemy SoTrust jako solidnego Partnera w biznesie”
Oleg Kuśnierz
Prezes Zarządu, Plus GPS Q4B
“ I had the opportunity to work with Agnieszka when I was working as a contractor. What I valued is her unique approach to solving problems and "can do" attitude. I like that I could be honest with her and she really listens and actively looking for a solution for mine issues. Agnieszka really cares about her contractors”.
Patryk Zieliński
Company Owner, RadBrackets